17 najlepších miest pre vyhľadávanie a prijímanie nezávislých pracovníkov

Pri úspešnom podnikaní je potrebné najať si nezávislých pracovníkov, aby sa podelili o prácu.


Keďže čítate tento článok, som si istý, že s tým môžete súvisieť. Snažiť sa robiť všetko sami, najmä pri úspešnom podnikaní, nie je ničím hlúposťou.

Nezávislí pracovníci sú na vzostupe a stále viac spoločností sa rozhoduje ich najať namiesto bežných zamestnancov v kancelárii. v skutočnosti, do roku 2020 bude najmenej 43% pracovnej sily v USA na voľnej nohe.

V tomto článku objavíte najlepší web / trh, ktorý vám umožní na požiadanie najať nezávislých pracovníkov. Bez ohľadu na to, či hľadáte vývojárov, dizajnérov, autorov obsahu, odborníkov WordPress alebo SEO, budete si ich môcť najať všetkých.

Najprv však povedzte niektoré z mnohých výhod najímania nezávislých pracovníkov.

flexibilita

Aj keď vieme skutočnosť, že na voľnej nohe si pracujú na práci z domu, môže to byť pre vás ako klienta prínosom. Flexibilná pracovná doba by znamenala, že nezávislý pracovník bude reagovať a bude s vami komunikovať aj po uplynutí bežnej pracovnej doby.

Úlohu zadanú v piatok večer je možné dokončiť v pondelok ráno, čím sa eliminuje oneskorenie „víkend“.

skúsenosť

Keďže povahou nezávislých pracovníkov je pracovať pre viacerých klientov naraz, znamená to, že v tomto procese získavajú veľa skúseností na rozdiel od bežných profesionálov, ktorí majú povolenie pracovať iba pre jednu spoločnosť..

Znižuje náklady

Zamestnanie odborníka si vyžaduje vyplácanie pevne stanoveného mesačného platu bez ohľadu na to, či zamestnanec do neho zapája prácu alebo úsilie. Na druhú stranu dostanete nezávislých platiteľov na projekt. Nič viac, nič menej.

Ak hľadáte zamestnanie vývojára WordPress, odporúčam vám pozrieť si tento príspevok, kde nájdete niekoľko tipov, ktoré by ste mali zvážiť pri prijímaní vývojára WP..

Upwork

Ruky dole moje obľúbené v zozname, Upwork je tu už veľmi dlho a je to skvelé miesto na nájdenie perfektného nezávislého pracovníka. Odkedy sa spoločnosti oDesk a Elance zlúčili do spoločnosti Upwork, stalo sa doslova miestom na zapožičanie.

Táto stránka už skončila 12 miliónov nezávislých pracovníkov čaká na dokončenie svojej práce. Rovnako ako väčšina ostatných lokalít v tomto zozname, začnete uverejňovať podrobnosti o vašom projekte a čakáte, až sa naň budú uchádzať nezávislí kandidáti, z ktorých si môžete vybrať vhodný (é) web (y).

Vývojári, dizajnéri, spisovatelia, animátori a inžinieri sú niektorí z profesionálov, ktorí tvoria veľkú skupinu Upwork..

Veľmi dobrá vec na tomto webe je, že si môžete byť istí, že väčšina nezávislých pracovníkov je dostatočne kvalifikovaných na to, aby boli na platforme, keď prechádzajú prísnym schvaľovacím procesom..

nezávislý pracovník

Veľmi podobné upwork, nezávislý pracovník pracuje na systéme ponúkania cien, ktorý vám pomôže vybrať iba tých najzaujímavejších kandidátov pre vašu úlohu. Hneď ako budú zverejnené podrobnosti o vašom projekte, môžete doslova začať prijímať ponuky.

Je to obrovské trhovisko a svoj zápas pravdepodobne nájdete hneď pri prvom pokuse. Nezávislý pracovník môže byť niekedy trochu nafúknutý spamermi, ale to nezbavuje jeho dobrotu. Stále je to skvelé miesto na nájdenie talentu.

Fiverr

v Fiverr, Namiesto toho, aby ste zverejňovali podrobnosti o svojom projekte a čakali na to, aby sa naň mohli uchádzať nezávislí kandidáti, prehľadávate koncerty, ktoré sú k dispozícii v každej kategórii, a odtiaľ vyberte svojho nezávislého kandidáta..

Tu je niekoľko príkladov koncertov, keď hľadám vizitky:

Jednoducho povedané, živnostníci priamo uverejňujú svoju ponuku a všetko, čo robíte, je vybrať, ktorú ponuku chcete kúpiť. Ako už názov napovedá, počiatočná cena každého koncertu je zvyčajne 5 USD, ale môže sa tiež zvýšiť na obrovské množstvo v závislosti od zložitosti úlohy..

Flexjobs

Ako zamestnávateľ sa môžete bezplatne zaregistrovať Flexjobs a začnite zverejňovať svoje požiadavky. O chvíľu vás oslovia tony kvalifikovaných nezávislých pracovníkov pripravených robiť svoju prácu. Okrem zverejnenia vašich požiadaviek môžete tiež priamo kontaktovať nezávislých pracovníkov.

Ak by ste chceli odomknúť nejaké vynikajúce ďalšie výhody, ako je propagácia vašich požiadaviek na sociálne médiá, informácie o odpovediach na prácu a ďalšie, môžete prejsť na platený plán, ktorý stojí 399 dolárov mesačne..

Rada pre ProBlogger

Predstavil Darren Rowse, Rada pre ProBlogger je jedným z najlepších miest na nájdenie lacných autorov s vynikajúcou kvalitou. Nájdete rôzne úrovne spisovateľov od začiatočníkov až po skúsených, a to vám ponúka trochu viac možností na výber.

Za uverejnenie úlohy na tomto portáli stojí 70 dolárov a uverejňovanie príspevkov bude aktívne 30 dní. V tomto časovom období pravdepodobne nájdete to, čo hľadáte.

guru

S viac ako 800 000 zamestnávateľmi po celom svete, guru sa stal známym trhom s cieľom nájsť kvalifikovaných nezávislých pracovníkov. Od dizajnu po písanie, vývoj, atď. V každej kategórii existuje veľa odborníkov.

Guru overí každého nezávislého pracovníka až po dôkladnom postupe, ktorý zabezpečí, že vám nebude chýbať nič kvalitného. Môžete si vybrať, aby ste si najali nezávislých na hodinovom, projektovom, opakujúcom sa alebo na základe pevnej ceny.

Toptal

Toptal má niekoľko najtalentovanejších odborníkov pripravených pracovať na vašich projektoch. A ja to nielen vymýšľam. Zamestnávajú nezávislých, ktorí predtým pracovali pre spoločnosti ako Apple, SpaceX a IBM.

Táto stránka je určená na oveľa väčšie úlohy, ako je napríklad vytváranie softvéru alebo prenájom projektového manažéra. Môžete si dokonca zvoliť vytvorenie vlastného tímu nezávislých pracovníkov, ktorí budú pracovať na vašom projekte.

Toptalu dôverujú značky ako Motorola, Microsoft, Salesforce a oveľa viac.

PeoplePerHour

PeoplePerHour je vynikajúci nástroj na nájdenie nezávislých pracovníkov v rôznych kategóriách, ale s väčším dôrazom na odborníkov na SEO, vývojárov a marketingových pracovníkov v oblasti sociálnych médií. Ako už názov napovedá, táto stránka funguje väčšinou „za hodinu“ a je vynikajúca pre úlohy menšieho rozsahu.

Majú bezrizikový systém úschovy úschov a tiež ochranu proti podvodom, ktoré vám pomôžu s dôverou. Okrem toho získate kvalitnú podporu pre všetky otázky.

Môžete sa pripojiť k PeoplePerHour zadarmo a okamžite zverejniť svoje požiadavky.

99Designs

Ak máte problémy s hľadaním dobrých dizajnérov pre svoje projekty, potom je to pravdepodobne stránka, na ktorú potrebujete banku. 99Designs umožňuje vám priamo nadviazať kontakt s najlepšími návrhármi, ktorí sú pre váš projekt vhodný, a dokonca vám umožní spustiť súťaž, v ktorej stovky návrhárov dokončí a odošle úlohu.

Z mnohých možností si môžete vybrať tú najlepšiu a pokračovať v platbe. Tak jednoduché!

CloudPeeps

Ďalšia skvelá webová stránka, ktorá vám umožňuje vytvoriť plnohodnotný tím odborníkov, CloudPeeps ubytuje odborníkov, ktorí pracovali v spoločnostiach ako Airbnb, Lyft, Indiegogo a L’Oréal.

Začíname je veľmi jednoduchý – začnete zverejňovaním svojich požiadaviek, počkáte, kým sa návrhy nalejú, a potom vyberiete najlepších kandidátov av prípade potreby dokonca vytvoríte tím. CloudPeeps je vybavený fantastickým systémom riadenia podniku na voľnej nohe, ktorý zaisťuje plynulý tok zamestnancov a prácu s nezávislými pracovníkmi..

Amazon MTurk

Ak vaša požiadavka nie je ničím prelomovým a vy potrebujete pomoc iba s mikroúlohami, potom Amazon MTurk je na to veľmi vhodný. Spája nezávislých s klientmi s cieľom dosiahnuť, aby sa ciele plnili a plnili úlohy, ako je prepisovanie, vyplňovanie prieskumov, zadávanie údajov a oveľa viac..

Keďže povaha práce poskytovanej na tomto webe je pomerne jednoduchá, môžete očakávať, že si na účely dosiahnutia výhodných pracovných podmienok najmete nezávislých pracovníkov a dostanete kvalitnú prácu.

CodeControl

Či už chcete stavať softvér alebo opraviť problémy s webom, CodeControl je to prvé miesto, na ktoré sa musíte pozrieť, aby ste našli kvalifikovaných vývojárov. Buď môžete vyhľadať 500 nezávislých pracovníkov na zozname uvedených v zozname, aby sa čo najlepšie hodili, alebo vytvoriť celý tím špeciálne zostavený pre váš projekt.

Veľmi zaujímavá vec, ktorá sa týka programu CodeControl, je, že aj keď ste skončili s procesom prijímania do zamestnania, naďalej dohliadajú na výkon nezávislých pracovníkov, aby sa ubezpečili, že ste úplne spokojní.

Gigster

Gigster je ďalším vynikajúcim miestom na prenájom nezávislých pracovníkov v oblasti technológií, či už ide o web, softvér alebo aplikácie. Majú prísny schvaľovací proces pre nezávislých pracovníkov, ktorý umožňuje iba tým, ktorí sú najlepší v tom, čo robia.

Táto stránka je ideálna na budovanie talentovaného tímu, ktorý môže spoločne pracovať na projekte a dosiahnuť úžasný výsledok. Najprv opíšete svoje presné požiadavky a oni sa k vám vrátia s najlepším tímom zostaveným za vás.

Craigslist

Veterán v spájaní nezávislých pracovníkov so zamestnávateľmi, Craigslist je pravdepodobne najstarší, ale aj jeden z najlepších zdrojov na nájdenie kvalitných nezávislých pracovníkov. Keďže ide o tajný web, môžete začať zverejňovať svoje požiadavky v rôznych mestách / krajinách a čakať, kým sa uchádzači začnú rozširovať..

Odpovede dostanete e-mailom, z ktorého môžete priamo komunikovať a koordinovať veci. Celý proces je úplne zadarmo.

EnvatoStudio

Veľmi podobné Fiverru v prírode, EnvatoStudio vám umožňuje najímať nezávislých pracovníkov z rôznych kategórií, ako je navrhovanie, vývoj, marketing, písanie atď. Priemerný obrat každej úlohy nie je dlhší ako dva dni, čo je pomerne rýchle.

Pred zadaním objednávky sa môžete spojiť s nezávislými pracovníkmi. Až do dokončenia úlohy bude platba pozastavená v ich dôveryhodnom systéme úschovy. Ak sa vám nepáči dokončená práca, môžete tiež požiadať o revízie.

Táto stránka má všetko, čo má bežné pracovné miesto, ale s rýchlejšou dodacou lehotou.

Behance

Behance je jedným z najväčších portfóliových trhov pre dizajnérov, ktorý vám tiež umožní zverejniť vaše požiadavky. Všetko, čo súvisí s dizajnom, a na tomto webe vás nájdete. Okrem toho môžete ručne skontrolovať portfóliá nezávislých pracovníkov a kontaktovať ich na diskusiu 1-1.

Vo väčšine profilov sa zobrazia nástroje, s ktorými sú oboznámení, napríklad Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign atď. Získate tak lepšiu predstavu o ideálnom kandidátovi.

Codeable

Jediné miesto, na ktoré by ste sa mali pozerať, aby ste našli odborníkov na WordPress, Codeable umožňuje najať tých najlepších vývojárov. Môžete začať svoj projekt, získať bezplatný odhad a najať si ho, iba ak ste spokojní.

Tu sú niektoré úlohy súvisiace s WordPress, ktoré môžete priradiť na tejto stránke:

 • Vývoj a prispôsobenie témy / doplnku
 • Vývoj webových stránok na mieru
 • Integrácia WooCommerce
 • Zvýšte rýchlosť, bezpečnosť a celkový výkon
 • Lepší dizajn stránok
 • Povoliť vlastné rozhrania API a integrácie
 • Opravte chyby a chyby

Majú vyše 500 profesionálnych vývojárov programu WordPress, ktorí boli vybraní po prísnom procese, a odporúčajú ich značky ako SiteGround, WP Engine, Gravity a LearnDash..

záver

Dúfam, že sa budú používať vyššie uvedené webové stránky; môžete si najať kvalitných nezávislých pracovníkov pre svoju prácu a ťažiť z výhod.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map