8 Service Formation Service, ktorá vám pomôže začať podnikať v USA

Ak ste sa chceli zapojiť do najlepšie integrovaného národného trhu s najnižšou daňovou sadzbou, musíte si založiť svoje podnikanie v USA.


Je to najväčší národný trh na svete a jeho potápanie by znamenalo otvorenie obrovských ciest úspechu. V skutočnosti vám to uľahčí živobytie a prinesie množstvo výhod, ako napríklad:

 • Zvyšovanie dobrého mena vašej spoločnosti
 • Potenciálne znižuje vašu daň z príjmu pochádzajúceho z USA
 • Uľahčuje predaj na americkom trhu, keď sa na to pozeráme z colného a daňového hľadiska
 • Umožňuje vám využívať kapitálové trhy v USA na rôzne obchodné účely

V tomto okamihu by ste si tiež mohli položiť otázku, či existuje možnosť fungovania z vašich osobných údajov namiesto registrácie firmy. Aj keď existuje, neodporúčam to. Tu je dôvod.

Znižuje riziká

Registrácia firmy by znamenala oslobodiť sa od osobných záväzkov a rizík. Keďže sa vaša registrovaná spoločnosť stáva samostatnou právnickou osobou, za osobné dlhy by ste „osobne“ nenesli zodpovednosť. Nebude zabavené ani vaše osobné vlastníctvo.

Pomáha vašej firme získať obrovskú prestíž

Keď sa stretnete ako registrovaná firma namiesto toho, aby ste sa zaoberali osobným menom, automaticky sa zvýši vaša povesť a profesionalita pred doslova každého. Odráža to, že vaše podnikanie je odhodlané účinne a zodpovedne riadiť.

Ľahší prístup k financiám

Ako registrovaná firma je oveľa jednoduchšie požičiavať si peniaze od komerčných bánk alebo veriteľov, pretože by nechceli požičiavať peniaze niekomu, kto „letí v noci“. Legitná registrácia vám dáva dôveryhodnosť a dôveryhodnosť.

Rôzne možnosti registrácie firmy v USA

V USA existujú dva populárne typy podnikateľských subjektov.

 1. Business Corporation
 2. Spoločnosť s ručením obmedzeným (LLC)

V obchodných korporáciách sa za vlastníkov považujú akcionári. Môžu si zvoliť riaditeľov, ktorí potom môžu stanoviť politiky a ciele a dokonca analyzovať pokrok a činnosti. Riaditelia môžu tiež zvoliť volených úradníkov, ktorí môžu spoločnosť viesť každý deň.

Na druhej strane, v spoločnosti s ručením obmedzeným (LLC) sa majitelia nazývajú členovia a sú zodpovední za správu všetkého. V prípade nadmerného zaťaženia môžu členovia vymenovať manažérov, ktorí budú neustále zdieľať pracovné zaťaženie.

Medzi nimi je omnoho viac rozdielov, ale hlavným problémom je proces manuálnej registrácie vašej firmy. Existuje veľa krokov a pre niektorých to môže byť smiešne ohromujúce.

Na vašu záchranu sme uviedli tieto riešenia, ktoré zjednodušia proces založenia vašej firmy. Postarajú sa o všetku dokumentáciu a odošlú vám dokončené podanie, keď sa tak stane vo veľmi krátkom čase.

ZenBusiness

Brilantná platforma pre malé podniky, ZenBusiness môže pomôcť pri formovaní vašej spoločnosti, ktorá zahŕňa vyhľadávanie názvu, prípravu stanov, overenie presnosti všetkého a predloženie dokumentácie o vytvorení štátu.

Poskytujú tiež ďalšie základné služby, ktoré vám pomôžu prevádzkovať a rozširovať svoje podnikanie, ako sú napríklad služby spojené s dodržiavaním predpisov, ako je registrovaný agent a záruka bezstarostnej, ako sú napríklad účtovníctvo, poistenie podnikania a doménové mená..

Povedal by som, že sú rýchle a veľmi jednoduché v porovnaní s ostatnými tam. Navyše ich cenové plány nie sú také drahé. Štartovací plán stojí iba 49 dolárov, keď sa účtuje ročne.

Filenow

S EIN zadarmo a registrovanými agentmi, Filenow má úžasný tím odborníkov, ktorí vám môžu pomôcť založiť vaše podnikanie v USA bez ohľadu na to, či ide o spoločnosť LLC alebo Business Corporation. Získate prístup k ich odborným podporným službám a neexistujú žiadne skryté poplatky.

Tu je niekoľko ponúk Filenow:

 • Potrebné minimálne papierovanie
 • Neobmedzená podpora telefónov a e-mailov s prioritou
 • 24-hodinové spracovanie objednávky
 • Expresné doručenie + Doručovanie dokumentov

Najlepšie zo všetkých? Stojí to iba zlomok. Môžete začať tak rýchlo, ako teraz, a dokonca si môžete zvoliť záruku vrátenia peňazí, ak sa vám ich služby nepáčia.

DelawareInc

Funguje od roku 1981, DelawareInc má nízke ceny formácie, čo je iba 179 dolárov. Teraz môžete poskytnúť svoje údaje a oni sa uistia, že zaregistrujú vašu spoločnosť v ten istý deň, čo je úžasné. Doteraz obsluhovalo viac ako 175 000 zákazníkov, takže môžete povedať, že v tejto hre sú dosť zdatní.

Na ich domovskej stránke môžete vykonať rýchlu kontrolu mena alebo priamo začať proces formovania svojho podnikania.

MyCompanyWorks

Od roku 2001 založilo vyše 60 000 spoločností, MyCompanyWorks je ďalšia pôsobivá služba, ktorá vám pomôže založiť firmu. Môžete začať fungovať tak, že vyberiete typ a stav spoločnosti, vyplníte online formulár a je to, dostanete svoju zaregistrovanú dokumentáciu..

Sú skvelé z nasledujúcich dôvodov:

 • Super-jednoduchý prístrojový panel
 • Schopnosť sledovať vaše objednávky
 • Bezplatné doručovanie dokumentov elektronickou cestou
 • Spracuje prihlášku v ten istý deň
 • Jednoduchý sprievodca nastavením pre jasné vedenie

Majú celkové hodnotenie 4,9 / 5 hviezdičiek, čo je celkom vzrušujúce.

Incfile

Bez skrytých poplatkov, Incfile vám umožňuje založiť vašu firmu už od 0 dolárov. Ani srandu. Najprv musíte uhradiť štátne poplatky a je dobré ísť. Všetky ich balíčky zahŕňajú:

 • Vyhľadávanie mien
 • Príprava a registrácia
 • Nasledujúci deň spracovanie
 • Firemné upozornenia na celý život
 • Online sledovanie vašej objednávky
 • Poradenstvo v oblasti daní z podnikania bez akýchkoľvek nákladov
 • Zákaznícka podpora na celý život

Je toho oveľa viac a môžete ich začať prežívať všetky.

Swyftfilings

Rovnako ako ostatné v tomto zozname, Swyftfilings, Tiež zvládne všetku administratívu a ušetrí vám tým čas a peniaze. Každý z jeho podporného tímu je obchodným špecialistom a môžete si byť istí, že vás nezostanú uprostred putovania.

Môžete tiež využiť možnosť vyhľadávania ich obchodného mena vyplnením malého formulára na domovskej stránke a do hodiny sa vrátia, aby zistili, či je k dispozícii alebo nie..

Navrhujem, aby ste s nimi mali priamy telefonický hovor alebo rozhovor, aby ste sa vyhli procesu.

USFormation

USFormation je je určený výlučne pre obyvateľov krajín mimo USA a balíčky sú navrhnuté tak, aby nezabudli na to, čo vám umožní začať s podnikaním už za 24 hodín. Po výbere ich služby získate výhody, ako napríklad:

 • Zadarmo daňové identifikačné číslo EIN
 • 2 mesiace bezplatnej virtuálnej adresy USA
 • Bezplatné 15-minútové daňové konzultácie
 • Bezplatné telefónne číslo v USA
 • Bezplatný registrovaný agent na rok
 • Bankové riešenie v USA na príjem a odosielanie finančných prostriedkov
 • Celoživotná podpora kvality

To je veľa výhod, ktoré vás priblížia k používaniu ich služieb. To jednoducho nemôžete vidieť. Nezabudnite sa na ne obrátiť so žiadosťou o všetky otázky týkajúce sa predbežného nákupu.

ClevverCompany

ClevverCompany vám pomôže založiť vaše podnikanie v USA bez toho, aby ste skutočne mali veľký rozpočet. Tento proces je pomerne jednoduchý, rýchly a jednoduchý. Vyzerá to takto:

 1. Vyplňte ich formulár
 2. Ich právny tím prechádza vašimi predloženými dokumentmi
 3. Pripravia potrebné dokumenty a dokonca naplánujú stretnutie s notárom
 4. Všetky dokumenty sa zasielajú orgánom
 5. A ste hotoví!

Proces s 5 krokmi je všetko, čo vyžaduje spoločnosť ClevverCompany.

záver

Tu nájdete zoznam najlepších služieb založenia spoločnosti, ktoré môžete použiť na založenie svojho podnikania v USA. Všetky z nich sú svojim spôsobom skvelé. Stačí si len vybrať jeden z vašich kritérií ceny a funkcie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map