9 AI Platform, ktorá vám pomôže pri vytváraní Facebook Chatbot ��

Bráni sa mnohým zmenám ľudia interagujú s rôznymi obchodnými organizáciami.


Webové stránky sa nahrádzajú aplikáciami a zdá sa, že chatbots postupne preberajú vlnu aplikácií.

Čo je Chatbot?

 Chatbot je umelý konverzačný program, ktorý pomáha automatizovať reakcie na rozhovor. Predstavte si, že ste si zakúpili položku online a chceli by ste ju poznať dodávka ETA. Čo by si robil?

Zvyčajne by ste buď upustili e-mail, zavolali do obchodu alebo sa prihlásili na ich webové stránky a skontrolovali stav objednávky. súhlasiť?

Teraz, čo keby ste mohli ísť na internetová stránka obchodu alebo stránku Facebooku, aby ste zadali číslo svojej objednávky a chatbot vám dodá ETA na doručenie.

Oveľa lepšie, nie?

Šetríte čas volaním alebo vynechávaním e-mailov a obchod je zníženie prevádzkových nákladov tým, že nemáte helpdesk na zodpovedanie otázok, ktoré sa dajú ľahko automatizovať.

Prečo je Chatbot dôležitý??

 • Šetrí to náklady na podporu podnikania – konverzácia medzi dvoma zákazníkmi a obchodnými organizáciami bez zahŕňajúce človeka. Osoba môže klásť otázky a odpovedať na ne prostredníctvom chatu poháňaného AI.
 • Šetrí to čas zákazníka – zákazník nemusí tráviť čas volaním alebo e-mailom. Väčšina z nás je na chatovacích platformách ako Facebook, WhatsApp atď., Takže je ľahké komunikovať prostredníctvom chatu.

Môžete si vytvoriť chatbot pre svoje podnikanie alebo osobný na akejkoľvek platforme, vrátane Facebook Messenger, WhatsApp, webových stránok, Slack, Twitter, atď.

Nasledujúci AI poháňané riešenie vám pomôže vytvoriť chatbot pre multi-platformu, vrátane Facebook Messenger.

Chatfuel

Skvelé pre automatizovanú podporu na Facebooku, Chatfuel oprávňuje 46% všetkých chatbotov, ktorí používajú Messenger. Je to obrovské množstvo a úplne to odôvodňuje, pretože vám to pomáha masívne zvyšovať predaj a konverzie. Spoločnosti ako LEGO a HelloFresh s nimi dosiahli vynikajúce výsledky, a preto vám odporúčame vyskúšať aj ich bezplatné ukážky.

Na nastavenie vlastného chatbotu nepotrebujete žiadne kódovanie ani predchádzajúce skúsenosti. V skutočnosti sa už nemusíte ani registrovať. Stačí kliknúť na položku „Začíname“ a budete sa viesť svojou cestou k automatizácii mnohých úloh. ��

Chatbot

Môžete sa pripojiť Chatbot s vašou stránkou Facebook a začnite spravovať otázky zákazníkov týkajúce sa autopilota. Vďaka svojej technológii AI dokáže zvládnuť veľké množstvo zákazníkov. To vám na oplátku pomôže zvýšiť angažovanosť, zvýšiť predaj a vybudovať seriózny obchod so spokojnými zákazníkmi.

Môžete si prispôsobiť správy pre každého jednotlivca, upravovať uvítací text a podľa potreby ho automaticky nechať pridávať obrázky. Navyše si môžete nechať vložiť karty, odpovedať na návrhy a uskutočniteľné tlačidlá CTA.

Na výber je veľa vopred pripravených šablón a môžete začať zadarmo pomocou 14-dňovej skúšobnej verzie.

SendPulse

Veľmi inteligentný a vizuálne príťažlivý, SendPulse umožňuje konfigurovať rôzne funkcie a vylepšovať ich podľa svojich potrieb. Napríklad môžete vytvoriť toky správ, ktoré nasmerujú zákazníkov k živému zástupcovi, keď to konverzácia vyžaduje. Logiku komunikácie môžete usporiadať aj podľa kľúčových slov, napríklad „cena“, „doručenie“ a „nákup“.

Okrem toho môžete:

 • Zobraziť podrobnú analýzu
 • Pridajte miniaplikácie na odber pre budúce aktualizácie.
 • Hromadné posielanie správ svojim zákazníkom v čete
 • Pridajte na svoj web widget pre chat.
 • V prípade potreby vkladajte súbory, karty a ďalšie médiá

Je toho oveľa viac, čo by ste chceli preskúmať. Nezabudnite sa zaregistrovať zadarmo.

Botsify

S personalizovanými správami a rýchlou odozvou, Botsify vám môžu pomôcť dosiahnuť 5x NI v žiadnom momente pomocou automatizovanej podpory zákazníkov. Zbierate konverzačné formy, prepínate sa z robotov na ľudských predstaviteľov a dokonca si vyberiete z rôznych jazykov, aby vyhovovali širšiemu publiku.

Aplikácia Botsify vám umožňuje vytvárať chatboty pre Whatsapp, Facebook, SMS a vaše webové stránky. A skvelá vec je, že pre tú istú platformu môžete vytvoriť viacero chatbotov na vykonávanie rôznych účelov a úloh.

Ak vás to zaujíma, choďte do toho a vezmite si ich 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

Dialogflow

Používa robustnú technológiu AI, Dialogflow vám umožňuje vytvárať prirodzené konverzácie integrované do hlasových aplikácií a textového chatu. Je to tiež riešenie od spoločnosti Google, takže existuje veľmi malá šanca, že nebude uspokojivá. Kombinuje silu strojového učenia a poskytuje ešte lepší zážitok.

Dialogflow podporuje viac ako 20 rôznych jazykov a bezchybne pracuje so zákazníkmi, ktorí prehliadajú takmer akékoľvek zariadenie, či už nositeľné, telefóny, reproduktory atď..

Spoločnosti ako Dominos, Mercedes a Giorgio Armani používajú toto riešenie na vyhladenie spracovania dopytov pred predajom a po predaji. Môžete s tým začať aj bezplatnou registráciou.

Potrebujete pomoc, aby ste mohli začať? Vyskúšajte to Dialogflow kurzu.

Converse.ai

Converse.ai je spoločnosť so sídlom v San Franciscu, ktorá vám umožňuje ľahko vytvárať chatboty pre vašu obchodnú organizáciu.

Converse.ai ponúka integráciu s Google, Slack, Twitter, Twilio, Kik, Layer, Intercom, Airtable, Flight Stats, MailChimp, Mailgun, a HubSpot.

prednosti

 • Ľahko použiteľné webové užívateľské rozhranie.
 • Viaceré rozhovory s používateľmi s robotom sa presne posudzujú a dostanú vhodnú odpoveď.
 • Ponúka integráciu jedným kliknutím na väčšinu platforiem.

ManyChat

Komunikačná platforma FB pre podporu, predaj a marketing.

ManyChat ponúkajú drag-n-drop staviteľa topánok, kde môžete definovať logiku, automatizovať účtovanie a oveľa viac bez kódovania.

Nielen z vašej stránky na Facebooku, ale tiež môžete implementovať ikonu rozhovoru na svojom webe, aby ste rozšírili svojich odberateľov. Znie to perfektne ako marketingová platforma chatbot.

muchlovat

Vďaka výkonnému API muchlovat, môžete vytvárať chatboty pre viac platforiem spolu s Facebook Messengerom. Iba s jedno zjednotené API, získate robustnú sadu funkcií.

Smooch sa integruje s rôznymi top platformami ako Messenger, Twitter, Slack, Zendesk, Android SDK, a iOS SDK.

MobileMonkey

Pripojte svoju stránku Facebook a začnite ju ZADARMO behom niekoľkých minút. MobileMonkey dostal všetky funkcie, ktoré potrebujete na rozšírenie kontaktov aplikácie Messenger, aby ste mohli predávať svoj produkt, obsah, služby atď.

Niektoré z najlepších funkcií sú

 • Segmentácia publika
 • Výbuch chaty na propagáciu, upozornite
 • Automatizujte každodenné prevádzkové úlohy
 • Vytvorte konverzné zúženia
 • Spustite akciu na základe kľúčových slov a interakcie pomocou AI
 • Výkonná analytika na sledovanie rastu

S pomocou aplikácie MobileMonkey môžete na svoj web pridať aj miniaplikáciu na čet.

Botkit

Botkit je platforma s otvoreným zdrojovým kódom na vytváranie chatbotov. Je navrhnutý tímom Howdy, ktorý ponúka sémantické rozhranie na odosielanie a prijímanie správ, aby sa vývojári mohli sústrediť skôr na vytváranie skvelých aplikácií ako na sústredenie koncových bodov API..

Tu je niekoľko nástrojov, ktoré ponúka Botkit:

prednosti

 • Do rozhrania API môžete pridať ďalší kód na zlepšenie funkčnosti.
 • Má kontrolu správ v reálnom čase pre monitorovaciu činnosť a poskytuje podrobné štatistiky používania.
 • Môžete zahrnúť bubliny, ktoré odosielajú hodnoty spätného odoslania, keď na ne používateľ klikne.
 • Počas posielania správy môžete prispôsobiť svoju správu tak, aby sa pri jej odosielaní používateľovi nedostalo žiadne upozornenie alebo oznámenie so zvukom.

Botsociety

Botsociety je jednoduchý nástroj na vytváranie chatbotov. Všetko, čo musíte urobiť, je odoslať text používateľa a odpoveď robota.

Výsledok sa okamžite zobrazí na obrazovke pomocou zvoleného rozhrania. Je to viac ako chatbot založený na AI, jedná sa o maketu aplikácie na chatovanie.

Wit.ai

Wit.ai Spoločnosť Facebook vlastní od januára 2015, aby pomohla jej vývojárom pri rozpoznávaní reči. Wit.ai má viac ako 200 000 vývojárov, ktorí vytvorili rozhranie API na vytváranie hlasom aktivovaných rozhraní.

Wit.ai sa integruje s Python, Node.js a Ruby. Je to úplne otvorený zdroj; môžete na spustenie projektu použiť príbeh iného vývojára.

záver

Dúfam, že vyššie uvedená platforma vám pomôže vytvoriť si robota pre podnikanie. Ak sa chcete naučiť vytvárať chatboty, odporúčam vám vyskúšať si to Kurz Udemy.

Tagy:

 • AI

 • Chatbot

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map