Najlepšie platobné riešenia pre služby Blogger a Freelancer

Ak sa chcete stať nezávislým alebo blogerom, budete sa musieť vysporiadať so zahraničnými klientmi a akceptovať pre svoju firmu viac mien..   


V dnešnom príspevku budeme hovoriť o najlepších platobných riešeniach pre blogerov a nezávislých pracovníkov, ktoré vám uľahčia prijímanie platieb..  

Tento príspevok predstavuje kompiláciu založenú na hĺbkovom výskume a odporúčaní niektorých najlepších nezávislých pracovníkov, ktorí už tieto platformy vyskúšali a testovali. Udržujte zoznam krátky, ale ilustratívny; Budem hovoriť o šiestich platobných platformách, ktoré by ste mali zvážiť.

Tak začnime.

TransferWise

TranferWise je medzinárodná prepravná služba, ktorá je pomerne novým hráčom na trhu. Čo je jedinečné na TransferWise, sú konkurenčné výmenné kurzy, prvotné povedomie o poplatkoch.

Online platobné služby
Čas, ktorý spoločnosť TransferWise potrebuje na spracovanie platby, je variabilný faktor v závislosti od mien, krajín, spôsobov platby a výšky.

Po prihlásení na tento web získate prístup k vstavanej konverzii cien, kde si môžete vybrať menu pre odosielateľa aj príjemcu a zadať sumu. Kalkulačka so živým výmenným kurzom prevedie sumu vhodnú pre krajinu a menu príjemcu, použije poplatky, poskytne približný dátum dokončenia transakcie..

Takže vidíte, že všetko viete vopred a ak ste radi, môžete pokračovať.

Ako nezávislý pracovník si môžete zvoliť otvorenie osobného alebo obchodného účtu; je to tvoja voľba. Ale nech si vyberiete čokoľvek, je to ZADARMO! Môžete posielať alebo prijímať platby zo všetkých hlavných krajín vrátane USA, Indie, Číny, Spojeného kráľovstva atď. Ak máte sídlo v Indii, bola by to skvelá možnosť získať USD a dostať zaplatené najlepšie INR. menový kurz.

BTW, TransferWise sa zdá byť 19-krát lacnejšie ako PayPal.

Payoneer

Ak hľadáte alternatívu k PayPal, Payoneer môže byť pre vás vynikajúcou voľbou. To, čo Payoneer vyniká, je skutočnosť, že používatelia môžu prijímať & uskutočňovať platby online niekoľkými kliknutiami, sledovať zostatok na účte a dokonca celú históriu transakcií.

Spracovanie platby trvá 3 až 5 pracovných dní a podporuje nasledujúce meny.

 • Americký dolár
 • eur
 • GBP
 • CAD
 • AUD
 • JPY
 • CHN
 • CZK
 • PLN
 • RUB
 • VND

Môžete poslať alebo prijať platbu z iného účtu príjemcu alebo z tradičných bankových účtov. Poplatky sa líšia a podrobnosti o nich môžete skontrolovať stránka poplatkov.

revoluta

revoluta už sa môže pochváliť viac ako 6 miliónmi verných používateľov tým, že zjednodušuje peňažné transakcie, bez problémov a na dosah ruky. Ak chcete začať s Revolutom, najprv si stiahnite aplikáciu z iStore alebo GooglePlay Store, zaregistrujte sa a otvorte si účet.

Ako nezávislý pracovník je dôležité sledovať, odkiaľ vaše peniaze pochádzajú a kam smerujú osobne aj profesionálne..

Mobilná aplikácia Revolut je elegantná, rýchla a takmer všetko, čo v aplikácii môžete robiť. Je to jeden z najlepších, aký som kedy videl.

Obchodný účet spoločnosti Revolut vám pomôže zbaviť sa nechcených zmien v mene výmenných kurzov, cezhraničných prevodov a iných druhov poplatkov, ktoré si nikto z nás nepamätá, a napriek tomu v dlhodobom horizonte stratí veľa našich peňazí..

Revolut tiež hrá rolu vášho účtovníka a spravuje váš účet, čo vám dáva viac času na to, aby ste boli produktívny a robili to, čo viete najlepšie. Schopne obchoduje až s 29 menami.

prúžok

prúžok predstavuje riešenie na spracovanie platieb určené pre podniky, ktoré sa spoliehajú na svoj príjem a zisk na internete. Funkcie, ktoré vám Stripe ponúka, sú inteligentná platobná stránka, prispôsobená sada nástrojov používateľského rozhrania, fakturácia, možnosti platby prostredníctvom kariet, peňaženky, meny, bankový prevod a ďalšie..

Online platobné služby

Svoje mobilné rozhrania, autorizáciu pre optimalizáciu výnosov, Stripe radar, 3Dbezpečnosť a riešenie sporov môžete použiť aj na zapojenie sa do akýchkoľvek podvodných situácií, finančné výkazníctvo, konsolidované výkazníctvo, podporu účtovníctva a mnoho ďalších takýchto moderných funkcií..

Štandardná doba, ktorú spoločnosť Stripe spracováva, je 5 až 10 pracovných dní. Stripe pôsobí vo viac ako 20 krajinách a obchoduje vo viac ako 135 menách.

Google Pay

Google Pay umožňuje bezplatné peňažné transakcie z mobilného alebo stolného zariadenia. Vaši klienti budú musieť zadať vašu e-mailovú adresu alebo telefónne číslo, aby vám mohli peniaze poslať. Po vytvorení účtu budete musieť vygenerovať číslo PIN, ktoré budete používať na správu všetkých transakcií.

Google je všade!

Čas spracovania platieb je rýchly a za debetné karty a bankové prevody sa neplatí žiadny poplatok. Google Pay funguje vo viac ako 30 krajinách a podporuje viac ako desať mien.

PayPal

Bez tohto zoznamu nebude tento zoznam úplný PayPal.

Ako mnohí z vás už možno vedia, PayPal je online platobná služba, ktorá vám umožňuje prijímať platby a dostávať platby s plnou účinnosťou, rýchlo a ľahko. S viac ako 270 miliónmi používateľov, pôsobiacimi vo viac ako 200 krajinách a obchodujúcimi vo viac ako 26 menách, je PayPal najrozšírenejším systémom spracovania platieb na svete, ktorý je mimoriadne užívateľsky príjemný.

Všetko, čo musíte urobiť, je vytvoriť si účet v službe PayPal a potom ho prepojiť s kreditnou alebo debetnou kartou. Váš účet by mal byť potom overený do 48 hodín. Potom môžete začať prijímať a odosielať peniaze ľuďom v rôznych častiach sveta odkiaľkoľvek.

Na oplátku vyberá určité poplatky za spracovanie platieb. Za každú transakciu uskutočnenú v Spojených štátoch sa vám bude účtovať 30 centov. Ak dostávate peniaze od USA, služba PayPal odpočíta 2,9% z celkovej sumy. Ak sa transakcie vykonávajú medzi inými krajinami, poplatky sú 4,4% spolu so špecifickým percentuálnym poplatkom pre príslušnú krajinu. Zvyčajný čas, ktorý PayPal potrebuje na spracovanie platieb, je 3 až 5 pracovných dní (So, Ne & Prázdniny sú vylúčené).

Niektoré z fantastických funkcií, ktoré ponúka služba PayPal, sú PayPal.Me, kde si môžete vytvoriť svoj vlastný odkaz so svojím menom, obrázkom, zdieľať tento odkaz prostredníctvom SMS, sociálnych médií a e-mailov so svojimi klientmi.. 

Môžete vytvárať vlastné faktúry, odosielať ich na viac účtov, odosielať naplánované faktúry podľa preferovaného dátumu a tiež odosielať opakujúce sa faktúry, sledovať všetky faktúry a tiež prijímať úplné alebo čiastočné platby. Žiadosť o platbu môžete zdieľať aj priamo prostredníctvom e-mailov. Vaši klienti môžu uskutočniť platbu pomocou svojho vlastného účtu PayPal alebo prostredníctvom svojho bankového účtu, debet & kreditné karty.

záver

Boli to niektoré z najpopulárnejších platobných služieb, ktoré si môžete zvoliť. Samozrejme existujú aj ďalšie možnosti platby, na ktoré môžete nahliadnuť, ako sú Cash App, QuickBooks online, Skrill, Venmo, Dwolla, Xero, úschov, Western Union, Moneygram, Paymo atď..

Na trhu teda nie je nedostatok nástrojov na spracovanie platieb. Pri stáde týchto platforiem si však musíte byť vedomí podvodníkov. Dúfam, že tento článok vám pomôže nahliadnuť do uprednostňovaného systému spracovania platieb a začať svoju nezávislú kariéru.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map