Pomocou týchto nástrojov vytvorte pre svoje podnikanie zásady vylúčenia zodpovednosti, zmluvy EULA, pravidlá vrátenia a vrátenia platby

Ak váš web vyzerá najlepšie na svete, ale nemá požadované zákonné stránky, mali by ste to trochu narovnať..


Pri vytváraní webovej stránky mnohí ľudia zvyknú ignorovať „legálnu“ stránku vecí a zameriavajú sa iba na zaujímavé úlohy. Súhlasím s tým, že zriadenie právnych vecí je jednou z najdôležitejších úloh, ale nezabudnite, že je dôležitejšia ako čokoľvek iné..

Mohli by ste mať web navrhnutý najlepšie, ale stále by ste mali problémy, ak nenastavíte legálne stránky. Pre vaše pohodlie uvádzame niektoré z najlepších služieb, ktoré vám umožnia ľahko vygenerovať zrieknutie sa zodpovednosti, EULA a pravidlá vrátenia a vrátenia platby..

Môžete si tiež pozrieť môj predchádzajúci príspevok týkajúci sa vytvárania pravidiel ochrany osobných údajov, podmienok a súhlasu so súbormi cookie.

Najprv je však potrebné vedieť o týchto výhodách pre politiky.

Znižuje vašu zodpovednosť v prípade, že sa niečo pokazí

Ak je vaša firma zapojená do reklamy tretích strán, zdravotníckych výrobkov alebo akýchkoľvek rád, ktoré sľubujú určitý úžitok, je nevyhnutné, aby ste zaviedli príslušné vyhlásenie. Chráni vás pred akýmkoľvek budúcim obvinením týkajúcim sa výsledku rady / produktu / reklamy.

Zrieknutie sa zodpovednosti informuje zákazníka o tom, že nebudete zodpovedný za prípadné problémy.

Obmedzuje zneužitie aplikácie / softvéru

Poskytnutie zmluvy EULA pre vašu aplikáciu alebo softvér obmedzuje používateľa na akékoľvek nezákonné alebo nevhodné používanie produktu. Napríklad, ak je váš softvér určený na správne používanie, môžete používateľov obmedziť na:

 • Spamovanie
 • hacking
 • Reverzné inžinierstvo
 • A ďalšie

Zabezpečuje vašich zákazníkov

Keď hovoríme o zásadách vrátenia a vrátenia platby, máte v závode svojich zákazníkov istotu. Vaši zákazníci sa dozvedeli, že všetko, čo kupujú, je prezentované tak, ako je, a ak to nie je uspokojivé, môžu ho vrátiť alebo vrátiť..

Pozrime sa na nasledujúce nástroje a služby.

TermsFeed

Môžete vytvárať právne dohody s úplne zadarmo TermsFeed. Jediný čas, ktorý musíte zaplatiť, je, keď potrebujete pridať ďalšie doložky vhodné pre vaše podnikanie, a to je jednorazový poplatok. Tieto stránky môžete vytvoriť na rôzne účely vrátane:

 • webové stránky
 • Mobilné aplikácie
 • Aplikácie Facebooku
 • SaaS

Obsahuje všetky tri dokumenty, o ktorých hovoríme v tomto článku, čo znamená, že máte všetko pod jednou strechou zadarmo.

termly

Pomôže vám byť v obraze a byť v súlade s právnymi predpismi, termly je služba, na ktorú sa môžete spoľahnúť pri riešení neustále sa meniacich zákonov o ochrane súkromia. Umožní vám vygenerovať niekoľko stránok vrátane:

 • dementi
 • Zásady vrátenia
 • Podmienky používania

Začnite tým, že odpoviete na niekoľko základných otázok, vyberiete uprednostňované rozloženie a potom ho vložíte kamkoľvek budete chcieť.

Termínované náklady sú len 10 dolárov mesačne, ale ich bezplatnú verziu môžete použiť aj s obmedzeným príspevkom.

WebsitePolicies

Profesionálna politika vrátenia a vrátenia platby môže vašej firme trvať dlho a WebsitePolices vám to len poskytne. Všetko, čo robíte, je zvoliť si platformu a účel politiky, prispôsobiť ju vašim potrebám a nakoniec ju zverejniť. Tak jednoduché!

Každá politika, ktorú vytvára, je jedinečná a prispôsobená pre vaše podnikanie iba pomocou údajov, ktoré poskytnete. Môžete začať a vyskúšať to zadarmo.

EULAtemplate

EULAtemplate je fantastická zbierka šablón EULA, ktoré si môžete prispôsobiť a prispôsobiť svojim potrebám. Každá šablóna je profesionálne napísaná a pred stiahnutím si môžete zobraziť počet slov.

Ako obvykle, pre každú šablónu musíte zadať podrobné informácie o vašom softvéri / aplikácii a potom ju prispôsobiť, aby sa mohla použiť vo vašich projektoch..

Fiverr koncert

Nie je veľa ľudí, ktorí sú si vedomí tejto úžasnej webovej stránky, ktorá vám umožňuje najímať nezávislých pracovníkov na takmer všetky úlohy. Aj keď sa nebudem venovať všetkým úlohám, môžem povedať, že som našiel peknú pôsobivý koncert ktoré vám napíšu vlastné vyhlásenie o vylúčení zodpovednosti a pravidlá vrátenia a vrátenia platby za pouhých 10 dolárov.

Má niekoľko vynikajúcich recenzií a hodnotení, takže sa pravdepodobne oplatí vyskúšať.

Shopify

Shopify je známy svojím skvelým softvérom pre elektronický obchod, ale má na strane aj niekoľko užitočných nástrojov, vďaka ktorým môže byť váš deň oveľa jednoduchší. Jedným z nich je generátor politiky bezplatného návratu. Len s niekoľkými kliknutiami a prispôsobeniami môžete mať okamžite vygenerovanú plnohodnotnú zásadu návratnosti pre svoju firmu.

Okrem toho získate aj bezplatnú 14-dňovú skúšobnú verziu služby Shopify, ktorá vám umožní podniknúť e-com priestor pre prípadné budúce podnikanie..

Vyhlásenie o vylúčení zodpovednosti

Brilantný a bezplatný nástroj na vytváranie vylúčení zodpovednosti, Vyhlásenie o vylúčení zodpovednosti je celkom jednoduchá možnosť v tomto zozname. Neúčtujú nič, pretože vedia, že pre každú firmu je potrebné vylúčenie zodpovednosti.

Pred vyplnením formulára sa zobrazí ukážka vylúčenia zodpovednosti, ktoré dostanete. Pomáha vám to rozhodnúť, či chcete niečo také. Ak s tým súhlasíte, môžete pokračovať a vyplniť dotazník. Odmietnutie zodpovednosti dostanete okamžite e-mailom.

LegalTemplates

Ďalšia bezplatná a profesionálna šablóna pre EULA, LegalTemplates, robí s touto službou Božie dielo. Ponúkajú príliš veľa bez akýchkoľvek nákladov, čo je skvelá vec. Získate zmluvu EULA na úrovni advokáta, ktorá vás ochráni zákazom ďalšieho predaja a zneužitia vášho softvéru.

Okamžite si môžete stiahnuť šablónu EULA vo forme MS Word a upravovať ju podľa svojich predstáv. Na domovskej stránke majú tiež užitočné sekcie znalostí, ktoré vysvetlia viac o EULA. V záujme lepšieho porozumenia dôrazne odporúčam prejsť a prečítať si tieto oddiely.

záver

Dúfam, že vyššie uvedené služby vám pomôžu vygenerovať tieto legálne stránky a budú v súlade so zákonom.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map