Výhoda použitia Chatbots pre vaše podnikanie

Rozviňte svoje podnikanie s robotmi


Ak hľadáte spôsob, ako prilákať a udržať zákazníkov, možno si budete musieť zvyknúť na Chatbots. Možno ste narazili na výraz „Chatbots“, ale možno ste zabudli na informácie, že tieto chatboty sú „ďalšou veľkou vecou“ a sú tu preto, aby slúžili úplnej revolúcii s tým, ako podniky dnes fungujú..

Podniky v akomkoľvek odvetví majú vo všeobecnosti rozsiahle zákaznícke základne. Na záver môže byť výzvou poskytnutie osobného a praktického usmernenia pre potenciálnych zákazníkov a spotrebiteľov. To je dôvod, prečo dopyt po chatách pre tieto oblasti narastal.

Rutinné úlohy zabíjajú kreativitu a produktivitu.

Je to nepopierateľná skutočnosť, ale ak požadujete dôkaz, údaje dokazujú, že ľudia míňajú až 80 percent svojho priemerného pracovného dňa na činnosti miernej až nulovej hodnoty.

Ako môžu podniky riešiť tento problém? Začlenenie chatbotov je jednou z najnovších a praktických odpovedí.

Hoci chatboty sú ešte len na začiatku, spoločnosti zaoberajúce sa primárnou technológiou zhromažďujú všetky druhy nástrojov na ich prípravu pomocou umelej inteligencie. Používatelia už čoskoro nemusia vedieť, či hovoria so skutočnou osobou alebo s čertom.

Znie to zaujímavo?

Maloobchodníci budú požadovať prehodnotenie svojich prístupov, ak sa ich zákazníci začnú vyhýbať aplikáciám alebo mobilným webovým stránkam a takmer úplne sa zdržia v aplikáciách na odosielanie správ, čo je z väčšej časti dosť významné..

Pokiaľ však ide o chatboty, neexistujú žiadne také informácie ako ideálny svet. Aj keď komunikácia s virtuálnymi asistentmi môže znieť skromne, musí byť chránená, ak ide o osobné údaje.

Chatbots

Ako sú chatboty príkladom pre firmy?

Vytváranie a implementácia Chatbots je prístupnejšia ako úplná samostatná firemná aplikácia.

Chatboty napríklad existujú aj v službe Facebook Messenger, takže nevyžadujú implementáciu tímu vývojárov a mesiacov.

Na používanie chatbots nie sú potrebné žiadne znalosti kódovania a svoj prvý robot si môžete zostaviť v popoludňajších hodinách pomocou niekoľkých dostupných nástrojov online. A najlepšie na tom je, že chatboty umožňujú používateľom vykonávať konkrétne rutinné úlohy bez pomoci ľudského agenta.

To nielenže znamená, že dostanú rýchlejšie služby, ale ďalej, že personál technickej podpory môže tiež ušetriť čas. Okrem toho, keď sa v aplikácii Messenger uskutočňujú obchodné rozhovory, história rozhovorov sa uloží. To znamená, že používatelia sa môžu kedykoľvek vrátiť späť a skontrolovať informácie, ktoré s nimi zdieľajú v minulosti, a že ľudskí agenti si môžu zobraziť predchádzajúce rozhovory používateľa pomocou robota aj z kontextu.

Pozrime sa na niektoré obchodné prípady chatbotov.

Generovanie potenciálnych zákazníkov

Chatbots sú nevyhnutným nástrojom, keď sa otočí, aby vygenerovali potenciálnych zákazníkov. Povedzme, že existuje chatbot, ktorý poskytuje tipy na fitness, a prihlásilo sa ho okolo 30 000 ľudí. Teraz chatbot dodá denné fakty o zdraví a výžive alebo nové cvičenie pre účastníkov, aby si ich vyskúšali.

Chatbots

Ak si na propagáciu svojich výrobkov vyžaduje iná značka textilu, možno ju preniesť prostredníctvom četu alebo môže byť produkt spoločnosti odovzdaný s odkazom, ktorý umožňuje jednotlivcom okamžite si kúpiť. Najvýnimočnejšou časťou pri uplatňovaní takýchto prístupov pridruženého marketingu je to, že môžete vyvíjať svoje výrobky pre svoju cieľovú skupinu.

Sledujte prácu pomocou Chatbots

Chatbots nemôže prevziať projektových manažérov, ale je schopný znížiť pracovné zaťaženie PM a zvýšiť produktivitu práce. Napríklad robot sa zameriava na vytváranie úloh, ich priradenie členom tímu, zostavenie kontrolných zoznamov a zasielanie upozornení pred stanoveným časom..

 • Riadenie neprítomnosti / dovolenky
 • Podávanie správ o práci
 • Správa úloh
 • Plánovanie zmeny
 • Sledovanie času

Premení sa na konverzačnú pomoc

Chatbots nie sú ako akýkoľvek alternatívny softvér založený na chate. Opisujú potreby spotrebiteľov, ktorí hľadajú produkt, a pri každej komunikácii poskytujú osobný pocit.

Chatbots

Chatovacie roboty poháňané Al poháňajú vašich zákazníkov, aby vedeli, že komunikujú s ľudskou bytosťou. Je to preto, že vidia typizáciu zákazníka a vhodne vedú diskusiu. Ďalej môžete upustiť od upozornení na najnovšie ponuky a zľavy svojim zákazníkom.

Pomoc pri uskutočňovaní platieb

Užitočnosť chatbotov nie je obmedzená iba na starostlivosť o zákazníkov pomocou online nakupovania. Jeden môže tiež vykonávať platby pomocou. Vykonáva úlohu objednávania šetrenia času a priamočiaro.

Chatbots

Snapchat nedávno ohlásil nástroj s názvom Snapcash. Je to virtuálna peňaženka, ktorá obsahuje podrobnosti o kartách používateľov. Jeho používaním môžu jednotlivci posielať platby značkám, ktoré kupujú, alebo ich dať svojim priateľom a príbuzným. To môže zvýšiť predaj online.

Napriek tomu, že si na výber vecí a nakupovanie vecí treba pustiť z chatu, existuje mierne skepticizmus, pokiaľ ide o platby prostredníctvom nich. Je to rozhodujúce, pretože transakcia sa uskutočňuje prostredníctvom správ.

Riadenie ľudských zdrojov (HR)

HR chatbots majú vynikajúcu schopnosť pre všetky zámery a účely na riešenie opakujúcich sa otázok, pretože oddelenia ľudských zdrojov trávia hlavne 30 až 50 percent svojho času odpovedaním na časté otázky týkajúce sa firemnej politiky, dovolenky alebo mzdy, čo je z väčšej časti dosť významné..

Chatbots

Budete prekvapení, že doslova viete, že v júni 2018 kozmetická spoločnosť L ”Oreal predstavila svojho nového náborového pracovníka, jemne nazvaného Mya chatbot poháňaný AI. Digitálny zamestnanec určite musel zásadným spôsobom zlepšiť skúsenosti uchádzačov o zamestnanie a druh zvýšiť produktivitu 145 náborových pracovníkov, ktorí už pre podnik pôsobia jemne.

Približne 2 milióny ľudí pre všetky zámery a účely zasielajú svoje prihlášky na adresu L’Oreal každý rok, zatiaľ čo značka v žiadnom prípade určite nemá viac ako 5 000 najmocnejších ľudí v priemere. Teraz sa Mya stará o kandidátov v ranom štádiu, odpovedá na ich otázky a posudzuje ich životopisy na základe požiadaviek spoločnosti, najmä v rozpore s presvedčením verejnosti.

Vďaka určitému počiatočnému preverovaniu sa môžu náboroví pracovníci zamerať na užší výber vhodných kandidátov na pozíciu, tak si mysleli. Mya druh tiež zlepšil spokojnosť kandidátov: to dosiahlo takmer 100% po prvých 10 000 pracovných pohovoroch. Tiež celkom multifunkčné chatboty vo všeobecnosti požičiavajú pomocnú ruku s rôznymi problémami s ľudskými zdrojmi, alebo tak vlastne mysleli.

Podnikanie je pre všetky zámery a účely dobrým príkladom jednorazových robotov pre všetko, čo je väčšinou relatívne významné. Ich funkcie pozostávajú z predstupovania, nástupu, výcviku, menovania a odpovedania na otázky. Títo nepokojní personalisti slúžia ako asistenti 24 hodín denne, 7 dní v týždni a z väčšej časti rozdávajú väčšinu opakovateľných úloh podstatnými spôsobmi..

Chatbots ako výkonný pracovník v oblasti starostlivosti o zákazníkov

Väčšina prominentných značiek má teraz svoje stránky na platformách Facebook, Twitter, Instagram a ďalšie platformy sociálnych médií. Odborníci týchto značiek pravidelne komunikujú so svojimi zákazníkmi a zaoberajú sa ich otázkami.

Chatbots

Teraz môžete nastaviť Chatbots, aby robil to isté. Napríklad, ak niekto vyzdvihne posteľnú posteľnú pokrývku a potrebuje vedieť, či príde s vankúšmi a prikrývkami, môže sa zhovárať s robotom a bude mať na ne odpoveď. To šetrí čas tak zákazníkom, ako aj obchodníkom, pretože nemusia zamieňať e-maily za menšie otázky.

Chatbots ako manažéri udalostí

Organizovanie stretnutí má mnoho malých, ale časovo náročných krokov, ako je synchronizácia harmonogramov aktívnych spolupracovníkov, kontrola času v miestnostiach a rozosielanie oznámení účastníkom. Toto je otázka úloh, s ktorými môžu chatbots konkrétne pomôcť.

Chatbots

 • Posielanie upozornení účastníkom
 • Plánovanie schôdzok
 • Zhrnutie stretnutia
 • Zhromažďovanie spätnej väzby po udalosti
 • Stretnutia prepsy

Len málo digitálnych asistentov s AI informuje účastníkov o harmonograme, primárnych udalostiach a zmenách na poslednú chvíľu, a navyše, a umožňuje účastníkom okamžite sa spojiť s organizátormi o akejkoľvek záležitosti. Celkovo roboty pomáhajú bezproblémovo viesť významné udalosti a umožňujú koordinátorom sústrediť sa skôr na zložitejšie úlohy, ako poskytovať potrebné informácie.

záver

Najkrajšia vec na chatbots je, že si ich môžete prispôsobiť podľa konkrétnych potrieb svojho podnikania, ako aj pre platformu konverzácie, ktorú vaša organizácia predtým používa. Digitálni asistenti sa už osvedčili pri testovaní, filtrovaní a vykazovaní informácií, zisťovaní a plánovaní plánov, odosielaní upozornení, vykonávaní vlastných činností, riešení jednoduchých otázok, informovaní všetkých a sledovaní desiatok transformácií. Pokračujte a pomocou týchto nástrojov vytvorte svoj prvý chatbot.

V nasledujúcich rokoch chatboty jednoducho vylepšia svoje súčasné zručnosti a osvoja si iné. Existujú podozrenia, že chatbots zvíťazia nad niektorými ľudskými zamestnaniami, čím sa zvýši miera nezamestnanosti.

My v Geekflare však máme optimistickejší scenár: automatizácia vlastných úloh prispeje k nižším cenám, väčším mzdám a rôznym pracovným miestam, ktoré sa objavia. Nie je to taká dobrá situácia? Chatbots priniesol revolúciu v tom, ako sa ľudia oddávajú nakupovaniu alebo získavaniu služieb. Sú osobné, pútavé a fantastické!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map